Citas iespējas
Lejupielādēt Drukāt

PwC’s Academy un “Nodokļu pamatkursa” jaunā sezona ir klāt! 2/36/22

Inga Ķempele
PwC projektu vadītāja
Kalvis Gavars
PwC mārketinga un komunikācijas vadītājs

Nemitīgas izmaiņas likumvidē rada papildu spriedzi gan uzņēmējiem, gan fiziskām personām. Lai gūtu pārliecību, ka neesat palaiduši garām svarīgas izmaiņas, un lai savlaicīgi paredzētu iespējamos riskus, vislabākais risinājums ir regulāri sekot līdzi izmaiņām un labi orientēties atbilstošajos resursos.

PwC’s Academy ir PricewaterhouseCoopers SIA (PwC) izveidota mācību platforma, kura ikvienam interesentam piedāvā tiešsaistes apmācības par nodokļiem un citām aktuālām un svarīgām uzņēmējdarbības tēmām. PwC’s Academy lektoru vidū ir pieredzējuši PwC speciālisti un kvalificēti jomas profesionāļi, kuri ikdienā strādā ar dažādu nozaru Latvijas un starptautiskiem uzņēmumiem, iesaistās normatīvo aktu izstrādē un apspriešanā ar valsts pārvaldes iestādēm, orientējas gan Latvijas, gan ārvalstu nodokļu sistēmās.

PwC’s Academy ietvaros jau 15. sezonu uzsākam mācības 6 mēnešu programmā “Nodokļu pamatkurss”. Esam gandarīti par vairāk nekā 1000 absolventiem, kuri šo gadu laikā izmantojuši iespēju vairot izpratni un nostiprināt zināšanas nodokļu jautājumos.

“Nodokļu pamatkursa” nodarbībās vebināra dalībnieki aplūkos teorētiskus jautājumus un analizēs praktiskus piemērus, kā arī iepazīsies ar atbildīgo institūciju sniegtajiem skaidrojumiem. Kursa ietvaros ikvienam dalībniekam ir iespēja iesūtīt savus jautājumus vai tos uzdot nodarbību laikā. Lai nostiprinātu iegūtās zināšanas, notiks regulāri pašpārbaudes testi.

Dalībnieki saņems visus nepieciešamos materiālus pirms nodarbībām. Pēc nodarbībām tiks nosūtītas pareizās testu atbildes. Dalībniekiem nav jāuztraucas, ja kādu no nodarbībām nebūs iespēja apmeklēt noteiktajā laikā, jo visām nodarbībām tiks nodrošināts video ieraksts.

Mācību kursa saturs un tajā apskatītās tēmas būs īpaši vērtīgas gan uzņēmumu vadītājiem, gan grāmatvežiem, finanšu uzskaites un pārvaldības speciālistiem, juristiem, konsultantiem un personāla vadītājiem, kā arī citiem interesentiem, kuri vēlas būt zinoši nodokļu jautājumos.

“Nodokļu pamatkurss” ir sadalīts vairākos moduļos. Jums ir iespēja apmeklēt pilnu mācību kursu vai izvēlēties atsevišķu mācību moduli, kas jūs interesē. Mācības notiek latviešu valodā reizi nedēļā, trešdienās 14.00–17.30. Līdz 5. oktobrim īpaši izdevīgs agrās pieteikšanās piedāvājums ar 391 EUR ietaupījumu!

Mācību kurss

Akadēmiskās stundas

Datums

Nodokļu pamatkurss – pilna 6 mēnešu mācību programma

91

19.10.2022.–26.04.2023.

Atsevišķi mācību moduļi

Ievads Latvijas nodokļu sistēmā

2

19.10.2022.

Nodokļi fiziskās personas ienākumiem

20 + 2 (tests, pēc izvēles)

26.10.2022.–30.11.2022.

Akcīzes nodoklis

1

07.12.2022.

Muitas nodoklis

1

07.12.2022.

Dabas resursu nodoklis

1

07.12.2022.

Mikrouzņēmumu nodoklis

1

07.12.2022.

Uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodoklis

1

14.12.2022.

Nekustamā īpašuma nodoklis

1

14.12.2022.

Transfertcenas

2

14.12.2022.

Pievienotās vērtības nodoklis

28 + 2 (tests, pēc izvēles)

11.01.2023.–01.03.2023.

Uzņēmumu ienākuma nodoklis

24 + 2 (tests, pēc izvēles)

08.03.2023.–19.04.2023.

VID kontroles pasākumi

3

26.04.2023.

Jūsu ieguvumi, apmeklējot šo programmu:

  • zināšanas, kas ļaus justies drošiem un pārliecinātiem par dažādiem nodokļu jautājumiem;
  • labāka izpratne par Latvijas nodokļu sistēmu un pamatprincipiem, kā arī juridiskajiem un grāmatvedības aspektiem;
  • praktiskas iemaņas nodokļu piemērošanā;
  • iespēja pārbaudīt savas zināšanas ar testu palīdzību;
  • PwC nodokļu speciālistu padomi un atbalsts par attiecīgajām tēmām mācību laikā;
  • ērti izmantojami mācību materiāli;
  • PwC’s Academy sertifikāts par kursa apguvi, ja izvēlēsieties nokārtot testus, vai sertifikāts par kursa noklausīšanos bez testiem;
  • iespēja kursa dalībniekiem, kuri iepriekšējos gados apguvuši atsevišķus moduļus, turpināt mācības, apgūstot atlikušos moduļus;
  • piekļuve PwC nodokļu un uzņēmējdarbības vortālam MindLink.lv mācību laikā.

Iepriekšējo gadu absolventi ir atzinīgi novērtējuši šīs mācību programmas kvalitāti un iespēju izmantot iegūtās zināšanas ikdienas darbā. Dažas no atsauksmēm:

“Paldies kompetentiem lektoriem, kas prot pasniegt sarežģītu informāciju saprotamā veidā – skaidri un secīgi, ar piemēriem.”

“Informācijas bija daudz! Zināšanas tika gan atjaunotas, gan papildinātas. Ļoti noderīgi saņemt pareizās atbildes ar komentāriem un video ierakstus.”

“Organizācija, materiālu saturs un pasniegšana bija augstākajā līmenī.”

“Prezentācijas materiāli ar ļoti labiem piemēriem – turpmāk būs kā labi špikerīši, kur ieskatīties.”

“Patika risinājumi ar sevis pārbaudēm gan menti.com, gan mazajiem testiem, kas iesaistīja semināra dalībniekus.”

Plašāka informācija un pieteikšanās

Par visiem PwC rīkotajiem kursiem un vebināriem uzzināsiet PwC’s Academy mājaslapā, kā arī aicinām sekot PwC’s Academy Facebook lapai.

Dalīties ar rakstu

Ja Jums ir kāds komentārs par šo rakstu, lūdzu, iesūtiet to šeit lv_mindlink@pwc.com

Uzdot jautājumu