19.01.2021
Citas iespējas
Lejupielādēt Drukāt

Aptauja: Tendences VID nodokļu pārbaudēs

Kā laika gaitā mainījusies Jūsu pieredze saskarsmē ar VID? Vai bija grūtības un aizkavēšanās? Kā COVID-19 pandēmija ietekmēja ar nodokļu pārbaudēm saistītos procesus?

Lai sekmētu uzņēmēju un valsts iestāžu sadarbību, PwC aicina piedalīties aptaujā un sniegt savu viedokli par tendencēm Valsts ieņēmumu dienesta (VID) organizētajās nodokļu pārbaudēs. Aptaujā iegūtie rezultāti ļaus izprast esošo situāciju un būs pamats dialogam ar valsts institūcijām, lai nākotnē uzlabotu atsevišķus aspektus un sekmētu uzņēmējdarbības vides attīstību. Lūdzam Jūs izteikt savu viedokli un aizpildīt aptaujas anketu līdz 9.martam.
 

 Sākt aptauju 


Visas atbildes ir konfidenciālas un tiks izmantotas tikai šīs aptaujas apkopoto rezultātu analīzē. Aptaujas noslēgumā saņemsiet pārskata kopiju ar apkopotajiem rezultātiem, kas ļaus Jums salīdzināt uzņēmumā veikto nodokļu pārbaužu specifiku ar vispārējām tendencēm.

Jau iepriekš pateicamies Jums par veltīto laiku un atbildēm. Ja rodas jautājumi, lūdzam sūtīt e-pastu uz lv_mindlink@pwc.com.

Dalīties ar rakstu

Ja Jums ir kāds komentārs par šo rakstu, lūdzu, iesūtiet to šeit lv_mindlink@pwc.com

Uzdot jautājumu