Par mums

PricewaterhouseCoopers (PwC) sniedz revīzijas pakalpojumus, nodokļu, finanšu un uzņēmējdarbības konsultācijas ar mērķi palielināt klientu uzņēmumu vērtību un uzlabot organizāciju pārvaldes efektivitāti. Apvienojot vairāk nekā 208,000 cilvēku talantus un pieredzi 157 valstīs, mēs palīdzam izmantot jaunas iespējas un nodrošinām praktiskus padomus.

Mūsu mērķis ir sniegt ieguldījumu mūsu valsts ekonomikas attīstībā, palīdzot veiksmīgi attīstīties Latvijas uzņēmumiem un uzsākt darbību plašākā reģionā, veicinot ārvalstu investīciju piesaisti un palīdzot uzlabot valsts pārvaldes procesu kvalitāti un efektivitāti.

Lai uzzinātu vairāk par PwC darbību visā pasaulē, aicinām apmeklēt mūsu globālo mājas lapu www.pwc.com.

PwC Latvijas uzņēmums izveidots 1993. gadā un pašlaik tajā strādā vairāk kā 130 darbinieki, tai skaitā Latvijas Zvērinātie revidenti un darbinieki, kuri ieguvuši tādas starptautiski atzītas kvalifikācijas kā ACCA, CFA, CISA un CIA. Tie ir finanšu pārskatu revidenti, uzņēmumu vērtēšanas eksperti, nodokļu speciālisti, informācijas tehnoloģiju profesionāļi un citi uzņēmējdarbības konsultāciju speciālisti.

Kā sociāli atbildīgs uzņēmums PwC veido ilgtspējīgu uzņēmējdarbību, kas balstīta uz sabiedrību, cilvēkiem, vidi un tirgus attīstību. Vairāk par mūsu labajiem darbiem aicinām uzzināt PwC mājas lapā.

MindLink.lv ir viens no PwC pakalpojumiem - pirmais e-konsultants Baltijā, kurš kopš 2001. gada kļuvis par uzticamu palīgu ikdienas darbā gan Latvijas, gan starptautisku uzņēmumu vadītājiem, finanšu un nodokļu speciālistiem un grāmatvežiem, piedāvājot komentārus un skaidrojumus par saistošiem nodokļu un uzņēmējdarbības jautājumiem latviešu un angļu valodā.

Vortālu izveidojuši PricewaterhouseCoopers eksperti, lai nodrošinātu klientiem jebkurā diennakts laikā pieejamu informāciju par aktualitātēm Latvijas, Baltijas un Eiropas Savienības nodokļu sistēmā, likumdošanā un uzņēmējdarbībā. PricewaterhouseCoopers eksperti dalās praktiskajā pieredzē, kas gūta ikdienā risinot klientu problēmas un meklējot risinājumus, lai palīdzētu dažādu nozaru nodokļu maksātājiem efektīvi organizēt darījumus.

Plašāku informāciju par citiem PwC piedāvātajiem pakalpojumiem piedāvājam PwC mājas lapā.

 
Kontaktinformācija
Inga Ķempele
Kr. Valdemāra iela 21
Rīga LV 1010
Tel: 67094400
mindlink@lv.pwc.com
© 2020 PwC. Visas tiesības aizsargātas. PwC apzīmē PwC uzņēmumu tīklu un/vai vienu vai vairākus tā dalībniekus, kurā katrai dalīborganizācijai ir atsevišķas juridiskās personas statuss. Sīkāka informācija pieejama www.pwc.com/structure.  | Pēdējās izmaiņas veiktas: 03.02.2020