Abonēšanas līmeņi un cenas

MindLink.lv ir pirmais e-konsultants Baltijā, kurš deviņpadsmit gadu laikā kļuvis par uzticamu palīgu ikdienas darbā gan Latvijas, gan starptautisku uzņēmumu vadītājiem, finanšu un nodokļu speciālistiem un grāmatvežiem, piedāvājot komentārus un skaidrojumus par Latvijas un ārvalstu uzņēmumiem saistošiem nodokļu un uzņēmējdarbības jautājumiem latviešu, krievu un angļu valodā. Vairāk par pakalpojumu>>

CENAS UN PIETEIKUMA FORMA
(izvēlieties Jums ērtāko abonēšanas līmeni, cenu un termiņu)

 

Abonēšanas līmenis

Bronzas līmenis
 
Sudraba līmenis
 

Īsziņas (latviešu, angļu, krievu valodās) + arhīvs 

Jaunākā likumdošanas izmaiņu analītika, apraksti un komentāri par plānotajām izmaiņām likumdošanā un citos uzņēmējdarbības jautājumos. 

 

 

Uzņēmumiem

Informācija par katru nodokli un tā piemērošanu, starptautiskie līgumi un cita noderīga informācija.

 

 

Transfertcenas

Likumdošana, prasības, dokumentācija, aprēķināšana u.c.

 

 

 

Privātpersonām

Pārskatāma informācija par iedzīvotāju ienākumu aplikšanu ar nodokļiem (algota darba ienākums, saimnieciskās darbības ienākumi, neapliekamie ienākumi u.c.).

   

Eiropas Savienība 

Informācija par ES nodokļu likumdošanu, ekspertu viedokļi, darbaspēka kustība, bizness un tiesiskais regulējums, informācija par uzņēmējdarbības vidi ES, intelektuālais īpašums, ES struktūrfondi u.c..

 

Jautājumi

Iespēja nosūtīt savu jautājumu mūsu konsultantiem un saņemt atbildes bez papildus maksas.*

 

Aktuāli

Informācija par MindLink un PwC aktualitātēm un jaunumiem, kursiem un pakalpojumiem.

 

 

* Jautājumi - Sudraba līmeņa abonentiem bez papildu maksas sniedzam atbildes uz jautājumiem, kas neprasa padziļinātu izpēti un vairāku darba stundu ieguldījumu atbildes sagatavošanā. Katrs jautājums tiek izskatīts individuāli, un PwC konsultanti izvērtē, vai tas atbilst MindLink.lv abonementā iekļautajā pakalpojumā vai tomēr uzskatāms kā papildu pakalpojums par papildu maksu. Ja tiek novērtēts kā papildu pakalpojums, nosūtām klientam cenas piedāvājumu apstiprināšanai. Atbilde uz jautājumu tiek sākta gatavot tikai tad, kad klients apstiprinājis šo piedāvājumu.

 
Kontaktinformācija
Inga Ķempele
mindlink@lv.pwc.com
Tel: 6709 4400
© 2020 PwC. Visas tiesības aizsargātas. PwC apzīmē PwC uzņēmumu tīklu un/vai vienu vai vairākus tā dalībniekus, kurā katrai dalīborganizācijai ir atsevišķas juridiskās personas statuss. Sīkāka informācija pieejama www.pwc.com/structure.  | Pēdējās izmaiņas veiktas: 10.09.2020