Sākusies pieteikšanās PwC’s Academy sešu mēnešu mācību programmai “Nodokļu pamatkurss”

12.08.2019

 

Mācību programma “Nodokļu pamatkurss” piedāvā interesentiem ar dažādu sagatavotības līmeni iegūt izpratni un saņemt gan teorētiskas, gan praktiskas zināšanas par Latvijas nodokļu sistēmu, lai tās piemērotu ikdienas pienākumu ietvaros.
 
Mācību procesā PwC nodokļu speciālisti iepazīstinās gan ar Latvijas nodokļu sistēmu kopumā, gan ar katra atsevišķa nodokļa piemērošanas pamatprincipiem, analizējot Latvijas tiesisko regulējumu un atbildīgo institūciju sniegtos skaidrojumus. Programma būs noderīga gan uzņēmumu vadošajiem darbiniekiem, gan finanšu uzskaites un pārvaldības speciālistiem, kuriem ir vajadzība un interese iegūt specializētas padziļinātas zināšanas nodokļu jautājumos.
 
Mācību programmas īstenošanas plāns
 
“Nodokļu pamatkurss” ir apjomīgākā PwC’s Academy mācību programma, kura šogad uzsāk savu 12. sezonu. Jaunā sezona sāksies 2019. gada 16. oktobrī ar visaptverošu ievadlekciju “Latvijas nodokļu sistēma” un noslēgsies 2020. gada 1. aprīlī. Taču 8. aprīlī būs papildlekcija, kurā sniegsim pārskatu par nākotnes attīstības tendencēm finanšu uzskaites jomā, kā arī izlaidums un sertifikātu saņemšana.
 
 
Lekcijas notiks reizi nedēļā – trešdienās no plkst. 15:00 līdz plkst. 18:15.
 
Šā gada “Nodokļu pamatkursa” nodarbību plāns:
 
 
Kā ierasts, piedāvājam apgūt gan programmas pilnu kursu, gan atsevišķus tās moduļus. Klientiem, kuri iepriekšējos gados ir apguvuši atsevišķus moduļus, piedāvājam turpināt mācības šogad, apgūstot atlikušos moduļus un iegūt sertifikātu par visa “Nodokļu pamatkursa” apgūšanu.
 
Jaunās sezonas mācību programmā īpašu uzmanību pievērsīsim praktiskiem piemēriem un patstāvīgā darba analīzei. Lai palīdzētu atcerēties un nostiprinātu iegūtās zināšanas, atsevišķu nodarbību laikā aicināsim izpildīt īsu testu, kura pareizās atbildes un biežāk sastopamās kļūdas un neprecizitātes pārrunāsim. Atsevišķos moduļos būs arī noslēguma tests, kurā pārbaudīsim teorētiskās zināšanas, kā arī lūgsim risināt praktiskus piemērus.
 
Apmeklējot “Nodokļu pamatkursu” vai kādu no tā moduļiem, Jūs iegūsiet 
  • izpratni par Latvijas kopējo nodokļu sistēmu un atsevišķu nodokļu pamatprincipiem, darījumu juridiskajiem un grāmatvedības aspektiem;
  • praktiskas iemaņas nodokļu piemērošanā;
  • PwC nodokļu ekspertu konsultācijas par apgūstamajām tēmām un atbalstu mācību laikā;
  • PwC’s Academy sertifikātu.
Ik nedēļu parūpēsimies arī par gardām uzkodām kafijas paužu laikā.
 
Iepriekšējo gadu absolventi ļoti augstu vērtē mācību programmas kvalitāti un efektīvu pielietojumu turpmākajās darba gaitās, ko apliecina arī šī atsauksme: “Man ļoti patika PwC’s Academy rīkotais “Nodokļu pamatkurss.” Lai gan mana darba ikdiena nav tieši saistīta ar nodokļu jautājumiem, bija ļoti interesanti apgūt Latvijas nodokļu sistēmas pamatus. Viennozīmīgi, katrs lektors ir savas jomas profesionālis. Ļoti patika, kā lektori ar aizrautību uzstājās un stāstīja gan par pamatjautājumiem, gan par aktualitātēm savā jomā. Paldies!”
 
 
Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ aicinām pieteikties savlaicīgi.
 
Uz tikšanos jau 16. oktobrī!
 

 

 
Kontaktinformācija
Karīna Ansberga
PwC's Academy projektu vadītāja
karina.ansberga@pwc.com
Tel: 6709 4400
Zane Smutova
PwC Transfertcenu projektu vadītāja
zane.smutova@pwc.com
Tel: 67094400
© 2020 PwC. Visas tiesības aizsargātas. PwC apzīmē PwC uzņēmumu tīklu un/vai vienu vai vairākus tā dalībniekus, kurā katrai dalīborganizācijai ir atsevišķas juridiskās personas statuss. Sīkāka informācija pieejama www.pwc.com/structure.  | Pēdējās izmaiņas veiktas: 03.02.2020